Kiire Väikelaen – Väike Laenusumma Kiiresti Kätte

Kiire väikelaenKiire väikelaen on kiirlaenu tüüp, mis võimaldab teil saada laenu kiiresti ja lihtsalt. Selline laen on eriti sobilik teile, kui vajate lisaraha kiiresti ning kui teie laenutaotlust ei aksepteerita pankades. Kiire väikelaenu taotlemisel ei nõuta palju dokumente ning selle taotlemise protsess on suhteliselt lühike.

Kiire Väikelaenu Kasutamisvõimalused

Kiire väikelaenu taotlejatel tekib kindlasti alguses küsimus: “Miks kiire väikelaenu taotleda?”. Ja selleks, et leida teile konkreetne vastus, panime me kirja kõik põhjused miks inimesed võivad taotleda sellist laenu.

Kiire väikelaenu on mõistlik võtta kui:

 • Soovid laenu kätte saada kiiresti ja lihtsasti
 • Tahad laenu saada ilma tagatiseta
 • Soovid väiksemaid intressimäärasid
 • Otsid suuremat rahalist vabadust
 • Eelistad lühiajalist laenu

Kiire Väikelaenu Nõuded ja Tingimused

Enne kui kiire väikelaenu taotlete, tuleks ka endale selgeks teha millised on laenutingimused. Nii saate ka teada, kas olete sellise laenu saamiseks õige kandidaat. Kuigi võivad meie poolt esitatud tingimused ja nõuded erineda teie poolt valitud laenuandjast, on nad enamasti ikka väga sarnased.

Nõuded:

 • Oled vähemalt 18-aastane
 • Oled Eesti kodanik või omad Eestis püsivat elamisluba
 • Omad stabiilset sissetulekut ning püsivat töökohta
 • Omad piisavalt rahalisi sääste, et laenu tagasi maksta
 • Omad kehtivat isikutõendit ja pangakontot
 • Peab olema positiivne krediidiajalugu ja krediidiskoor
 • Peab olema kehtiv e-maili aadress ja telefoninumber

Tingimused:

 • Taotleja peab tegema laenu tagasimakseid kindlaks tähtajaks ja õigeaegselt
 • Taotleja peab läbi lugema kõik laenu tingimused ja nendega ka nõustuma
 • Taotleja on kohustatud maksma laenu intressimäära
 • Taotleja peab esitama kõik laenuandja poolt nõutud dokumendid
 • Taotleja peab läbima krediidikontrolli

Kiire Väikelaenu Pakkumised

Siin oleme me välja toonud kõige paremad kiire väikelaenu pakkujad! Valige siit enda jaoks kõige soodsaim laen, ning arvestage alati laenuandjate poolt pakutud intressimääradega ja laenutingimustega.

Bigbank

Laenusumma: 500€ – 30 000€

Laenuperiood: 6 kuud kuni 10 aastat

Intressimäär: alates 7,9%

Laenu väljastamine: 24h jo0ksul

Taotlemine: interneti teel ja pangakontoris

Coop

Laenusumma: 300€ – 25 000€

Laenuperiood: 6 kuud kuni 10 aastat

Intressimäär: alates 7,9%

Laenu väljastamine: hiljemalt järgmisel tööpäeval

Taotlemine: interneti teel ja postkontoris

LHV

Laenusumma: 200€ – 15 000€

Laenuperiood: 6 kuud kuni 6 aastat

Intressimäär: 7.9% – 25.9%

Laenu väljastamine: 24h jooksul

Taotlemine: interneti teel, postkontoris ja LHV mobiiläpiga

Inbank

Laenusumma: 1 000€ – 15 000€

Laenuperiood: 12 kuud kuni 6 aastat

Intressimäär: alates 8.9%

Laenu väljastamine: 1 tööpäev

Taotlemine: interneti teel

Bondora

Laenusumma: 100€ – 10 000€

Laenuperiood: 3 kuud kuni 5 aastat

Intressimäär: alates 8,66%

Laenu väljastamine: 1 – 3 tööpaeva

Taotlemine: interneti teel

SMSraha

Laenusumma: 200€ – 1000€

Laenuperiood: 1 kuu kuni 5 aastat

Intressimäär: alates 1,5%

Laenu väljastamine: 24h jooksul

Taotlemine: interneti teel

Kiire Väikelaenu Taotlemine

Kui soovite kiire väikelaenu taotleda, oleks ka kasulik teil enne välja selgitada oma laenu eesmärk ja laenuperiood. Laenu võtmine on suur finantskohustus, seega teie otsus ei tohiks olla impulsiivne. Kaaluge kiire väikelaenuga kaasnevaid riske, ning alles siis kui olete 100% kindel et suudate laenu eest vastutada, võtke laenu.

1. Kiire Väikelaenuandja Valimine

Kiire väikelaenu taotlemise esimene samm on sobiva laenuandja leidmine, kes teile sellist laenu pakub. Selleks tuleb interneti teel võrrelda erinevaid laenupakkumisi, kaaludes eriti laenuandjate tingimusi ja intresse. Kui kõige soodsam laen on leitud, tuleb ka valitud laenuandja veebilehel täita laenutaotlus koos oma isikuandmetega.

Kui taotlete kiire väikelaenu panga kaudu, saab ka panga veebilehel siseneda oma smart-ID, mobiil-ID, või ID-kaardiga. Muud finantsasutused ei pruugi seda pakkuda, ja siis tuleb laenutaotlusesse sisestada oma isikuandmed manuaalselt.

Nõutud Isikuandmed

Kiire väikelaenu taotlusesse tuleb sisestada järgmised isikuandmed: nimi, isikukood, sissetulek, haridus, töökoht, e-maili aadress, ja elukoha aadress.

2. Kiire Väikelaenu Dokumentide Esitamine

Kui taotlete kiire väikelaenu, nõuavad laenuandjad kindlasti ka dokumente, mis tõendavad teie maksevõimet ja sissetulekut. Samuti tehakse taotlejatele krediidikontroll ja taustauuring, et saada ülevaate teie usaldusväärsusest. Kõige tähtsam on see, et laenuandja on veendunud teie laenu tagasimaksevõimes.

Vajalikud Dokumendid

Kiire väikelaenu taotlemisel nõuavad laenuandjad järgmiseid dokumente: isikutõend (pass, ID-kaart, juhiluba), tööleping või palgatõend, pangakonto väljavõte (sissetulekud ja väljaminekud), maksu- ja tuludeklaratsioon, makseajalugu, krediidireitingu raport.

3. Kiire Väikelaenu Lepingu Sõlmimine

Lõpuks, kui laenuandja on kõigega rahul, sõlmitakse teiega laenuleping. Lepingus on kirjas kõik laenutingimused, intressimäär, laenuperiood, ja laenuvõtja kohustused. Kõige tähtsam on see, et taotleja loeb laenulepingu rahulikult läbi ning nõustub ka kõikide tingimustega. Laenulepingu kinnitamiseks tuleb teil see digitaalselt allkirjastada ning siis väljastatakse teile laen.

Põhimõtteliselt on kiire väikelaenu taotlemine väga sarnane tavalise väikelaenu taotlemisega. Ainukene suurim erinevus on tingimused ja intressimäärad. Seega alati uurige välja millist laenu teil ka vaja läheb ning milliseid laenutingimusi te soovite.

Kiire Väikelaenu Tagasimaksed

Kiire väikelaenu tagastamine on protsess, mille käigus laenuvõtja teeb makseid laenuandjale, et täita laenu lepingu tingimused. Sellise laenu tagasimaksmine võib sisaldada intressi, lepingutasu ning ka muid lisatasusid sõltuvalt laenu tingimustest. Laenu tagasimaksmisel on teil kohustus tasuda laenuandjale kogu laenusumma ning intressimäärast tulenevad tasud.

Kiire Väikelaenu Maksegraafik

Tagasimaksegraafik lepitakse koos laenuandjaga kokku ning see määrab kuidas ja millal laenuvõtja laenu tagasi maksab. Tavaliselt soovivad taotlejad kiire väikelaenu tagasi maksta igakuiselt väiksemate osamaksetega, kuid samuti saab seda tasuda ka ühekordse kogusumma maksega. Laenuvõtja peab kinni pidama tagasimakse tähtaegadest ning maksma ka intressi.

Kiire Väikelaenu Tasumise Viisid

Kiire väikelaenu tagasimakseid saab teostada: sularahaga, automaatmaksega, interneti panga maksega, pangakaardi tehinguga, ja panga ülekandega.

Kiire Väikelaenu Intressimäärad

Kiire väikelaenu tasud sisaldavad intressimakse, lepingu sõlmimise tasu ja lepingu ülesütlemise tasu ning need on tavaliselt ka üsna madalad. Intress sõltub tavaliselt laenu suurusest ning tagasimaksetähtajast ja see võib aastas ulatuda 0%-st kuni maksimaalselt 27%-ni. Kiire väikelaenuga kaasnevad maksed on paindlikud ning tavaliselt saate valida kas soovite tasuda laenu tagasi ühekordse summana või igakuiste maksetena.

Kiire Väikelaenu Eelised

 • Aitab rahalisi vahendeid hankida kiiresti ja mugavalt
 • Võimaldab vältida kulukat ülekannet või krediitkaardi kulutamist
 • Võidakse pakkuda madalamaid intresse
 • Saab taotleda nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele

Küsimused

Kui soovite kiiret väikelaenu võtta, tekib teil kindlasti ka selle teema kohta küsimusi. Siit leiate vastused kõige populaarsematele küsimustele!

Kas kiire väikelaen väljastatakse 24 h jooksul?

Kiire väikelaen väljastatakse tavaliselt 24 tunni jooksul, ja paljud laenuandjad teevad laenuotsuse kiiresti ning raha kantakse kontole võimalikult kiiresti. Selline laen on hea lahendus siis kui tekivad ootamatud kulutused või vajadus kiire raha järele. Kiire väikelaenu saamine võib võtta aega vaid mõne tunni, ning seepärast ei pea taotleja ootama pikki nädalaid.

Milline on kiire väikelaenu tagasimaksmise periood?

Kiire väikelaenu puhul võib tagasimakse periood ulatuda mitmest nädalast kuni mitme aastani ning see sõltub täiesti laenuandjast ja laenu suurusest.

Kas ma pean kiire väikelaenu tagasimaksmiseks tagatist esitama?

Kiire väikelaenu taotlemiseks ei ole alati vaja tagatist esitada kuid mõned pangad võivad seda küll nõuda. Tagatisvara kindlustab laenuandjale, et te tasute laenu tagasi, kui te seda ei tee. Seepärast on väga oluline, et te enne laenu võtmist teeksite selgeks milline laen on teile kõige sobivam.

Kas väikelaenu saab taotleda internetis?

Väikelaenu saab taotleda intreneti teel. Enamik panku pakub lihtsaid ning mugavaid võimalusi, millega võid laenu kätte saada juba samal päeval.

Millised on kiire väikelaenu tähtajad?

Kiire väikelaenu tähtaeg on tavaliselt 1-2 kuud, kuid see võib varieeruda sõltuvalt laenuandja tingimustest. See kõik oleneb laenu suurusest ning laenuandjast.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *