Maksehäirega Laen – Laenu Taotlemine Kehtiva Maksehäirega

Maksehäirega laenMaksehäirega laen on laen, mida on võimalik taotleda kehtiva maksehäirega. Sellise laenu taotlemisel ei ole vajalik hea krediidireiting, kuid kindlasti kaasnevad küll kõrgemad intressid. Maksehäirega laenu puhul on ka erinevad tingimused ja nõuded.

Maksehäirega Laenu Otstarve

Vahest tekib ikkagist küsimus: “Millal peaksin ma maksehäirega laenu kaaluma?” või “Mis põhjusel võtta maksehäirega laenu?”. Siin oleme me toonud välja kõik põhjused sellise laenu taotlemiseks. Loodetavasti saate te selgust kas vajate maksehäirega laenu.

Maksehäirega laenu võtmine on mõistlik järgmistel juhtudel:

 • Sul on olnud maksehäire
 • Sul on kehv makseajalugu ning krediidiskoor
 • Vajad paindlikumaid laenu tingimusi
 • Eelistad lihtsamaid nõudeid
 • Soovid parandada krediidiskoori

Maksehäirega Laenu Nõuded ja Tingimused

Kui soovite maksehäirega laenu taotleda, tuleks esiteks ka välja selgitada, kas olete selle jaoks sobiv kandidaat. Nii ei teki teil suuremaid üllatusi ja teate mida enamus laenuandjaid ka nõuab. Tingimused ja nõuded võivad ka erineda meie poolt esitatud informatsioonist, sõltuvalt teie poolt valitud laenuandjast. Ja pidage meeles, et enne taotlemist tuleb teil kehtiv maksehäire likvideerida.

Nõuded:

 • Taotleja peab olema vähemalt 18-aastane
 • Taotleja peab omama Eestis püsivat elamisluba või olema Eesti Vabariigi kodanik
 • Taotlejal peab olema piisav ja stabiilne sissetulek
 • Taotlejal peab olema kontrollitav makseajalugu
 • Maksehäire ei tohi olla pankrotis või pankrotimenetluses
 • Taotleja peab olema vastutustundlik

Tingimused:

 • Taotleja peab tegema laenu tagasimakseid kindlaks tähtajaks ja õigeaegselt
 • Taotleja peab läbi lugema kõik laenu tingimused ja nendega ka nõustuma
 • Taotleja on kohustatud maksma laenu intressimäära
 • Taotleja peab esitama kõik laenuandja poolt nõutud dokumendid

Maksehäirega Laenu Pakkumised

Kui olete valmis maksehäirega laenu taotlema, valige enda jaoks siit kõige soodsam laen! Kindlasti kaaluge hoolikalt meie poolt pakutud laenuandjate intressimäärasid ja laenutingimusi. Pakume nii tagatisega, kui ka tagatiseta maksehäirega laene.

Bondora

(Tagatiseta)

Intress: alates 8,99% aastas

Laenusumma: 100 € – 10 000 €

Laenuperiood: 3 kuud kuni 5 aastat

Kreditum

Intress: 7.9%

Laenusumma: 100 € – 25 000 €

Laenuperiood: 3 kuud kuni 7 aastat

Monetti

Intress: alates 4%

Laenusumma: 50 € – 3 000 €

Laenuperiood: 1 kuu kuni 3 aastat

Ferratum

Intress: individuaalne

Laenusumma: 100 € – 5 000 €

Laenuperiood: teadmata

Maksehäirega Laenu Taotlemine

Kehtiva maksehäirega laenu saamine võib olla keeruline, kuid mitte võimatu. Maksehäire tekib siis kui laenu maksmise tähtaeg on ületanud 45 päeva ning laenu pole veel tagasi tasutud. Tavaliselt ei paku pangad maksehäire puhul laenu, aga mõned teevad küll erandi, eriti siis kui teil on stabiilne sissetulek. Pidage meeles, et enne laenu taotlemist tuleb teil alati ka kehtiv maksehäire tasuda.

Alati tehke kindlaks ka mis summas te laenu soovite ning mis otstarbeks te soovite seda kasutada. Kui laenu võtmise põhjus on läbi mõeldud ning kindel, on ka turvalisem maksehäiretega laenu taotleda. Laen on ikkagist suur finantskohustus ning impulsiivsed otsused võivad hiljem tekitada rahalisi raskuseid.

1. Maksehäirega Laenuandja Leidmine

Et maksehäirega laenu taotleda, tuleb esiteks leida enda jaoks sobiv laenuandja, kes pakub laenu maksehäirega isikule. Tuleb ka võrrelda erinevaid laenupakkumisi ning hoolikalt uurida nende tingimusi, intressimäärasid, ja nõudeid. Pidage meeles, et esimene interneti teel leitud laenupakkumine ei pruugi olla teie jaoks kõige parim või soodsaim! Ja kui laenuandja on leitud, tuleb lihtsalt valitud laenuandja veebilehel täita laenutaotlus.

Kui taotlete maksehäirega laenu panga kaudu, tuleb tavaliselt ka sisse logida enda smart-ID, mobiil-ID, või ID-kaardiga. Kuid kui taotlete muu finantsteenuse kaudu, tuleb teil esitada enda isikuandmed manuaalselt.

Nõutud Isikuandmed

Maksehäirega laenu taotluse täitmisel tuleb tavaliselt sisestada ka isikuandmed: eesnimi, perekonnanimi, isikukood, telefoninumber, e-posti aadress, elukoha aadress, arvelduskonto number, sissetulek, ja ka laenu eesmärk.

2. Maksehäirega Laenu Dokumentide Esitamine

Maksehäirega laenu taotlemisel on kõige tähtsam kinnitada laenuandjale, et olete usaldusväärne ning suudate laenu tagasimaksetega toime tulla. Seetõttu nõuavad laenuandjad erinevaid dokumente ning kõik teie poolt saadetud dokumendid peavad olema ajakohased ja korrektsed. Nii väldite igasuguseid viivitusi laenu saamisega ja laenuandja võib veenduda teie usaldusväärsuses.

Taotlejale tehakse alati ka taustakontroll ja esitatakse kindlasti ka paar küsimust. Nii et, olge selleks valmis!

Vajalikud Dokumendid

Maksehäirega laenu taotlemisel nõuavad laenuandjad järgmiseid dokumente: isikutõend (pass, ID-kaart, juhiluba), tööleping või palgatõend, pangakonto väljavõte (sissetulekud ja väljaminekud), maksu- ja tuludeklaratsioon, makseajalugu, ja maksehäirete kinnitused.

3. Maksehäirega Laenu Lepingu Sõlmimine

Kui kõik vajalikud dokumendid on esitatud ning laenutaotlus on heakskiidetud, sõlmib laenuandja teiega laenulepingu. Laenulepingus on kirjas laenu tagasimakse tähtaeg, laenuperioodi pikkus, laenusumma, intressimäärad, lisakulud, ja laenuvõtja kohustused. Lepingu kinnitamiseks tuleb teil anda oma nõusolek koos allkirjaga ning alati tuleb üle lugeda kõik laenuga seotud tingimused ja kohustused.

Siis kui laenuleping on sõlmitud, väljastatakse teile laen ja raha laekub teie poolt valitud pangakontole. Ning peale seda saate oma laenuraha kasutada nii kuidas soovite!

Maksehäirega Laen Kinnisvara Tagatisel

Maksehäirega laenu taotlemine kinnisvara tagatisel tähendab seda, et peate esitama oma kinnisvara laenuandjale tagatiseks. Kinnisvaraks võib olla näiteks maja või korter ning seda kasutatakse hiljem laenu tagasimaksmiseks, kui laenuvõtja muud moodi seda tasuda enam ei suuda. Laenuandja kontrollib kindlasti üle kõik tagatisega seotud dokumendid nagu näiteks omandiõigus ja kinnisvara väärtus.

Teie poolt pakutud kinnisvara väärtus peab võrduma laenusummaga. Ja kui laenuandja on rahul tagatisega, sõlmib ta teiega ka laenulepingu.

Maksehäirega Laen Ilma Tagatiseta

Kui teil on kehtiv maksehäire aga soovite taotleda tagatiseta laenu, tuleb teil leida sobiv laenuandja kes pakub maksehäirega inimesele ka tagatiseta laenu. Kuna maksehäire mõjutab tugevasti laenu saamist, on ka tagatiseta laenu taotlemine keerulisem, sest enamus laenuandjaid nõuab tagatist, kui taotlejal on maksehäire. Taotlejatel hinnatakse alati krediidi- ja makseajalugu, ning kui need on kehvad, on ka laenuandjad karmimad oma tingimustega.

Laenuvõtja peab laenuandjale kinnitama, et ta suudab laenu tagasi maksta, isegi siis kui tal on maksehäired. Kui teie sissetulek on piisav ning stabiilne, on teil ka suurem võimalus saada laenu ilma tagatiseta. Alati pidage meeles, et kui te ei maksa laenu tagasi õigeks tähtajaks võivad tekkida ka võlgnevused. Seetõttu võib teie krediidiskoor veelgi rohkem halveneda ning põhjustada isegi suuremat maksukoormust.

Laenu Taotlemine Maksehäirega Ettevõttele

Maksehäirega laenu saab taotleda ka ettevõttele, millel on kehtiv maksehäire. Esiteks tuleb ettevõttel leida laenuandja, kes pakub laenu ka ettevõtetele, kellel on tekkinud võlgnevused või probleemid õigeaegsete maksete tegemisega. Siis tuleb esitada laenuandjale põhjalik laenutaotlus, kus on kirjas ettevõtte äriplaan, finantsandmed, maksehäire põhjus, ja laenu tagasimakseplaan.

Laenuandja hindab siis ettevõtte taotlust, ning teeb kindlaks kas ettevõte vastab vajalikkudele kriteeriumitele, et laenu saada. Ettevõttel peab olema piisav maksevõime, et laenu tagasi maksta ja täitma kõiki laenulepingus kehtestatud kohustusi. Kui ettevõte täidab kõik laenuga seotud kohustused ja teeb tagasimakseid õigeks tähtajaks, aitab see taastada ka ettevõtte krediidiajalugu.

Kuigi on maksehäirega laenu taotlemine ettevõttele keerulisem, on see ikkagist võimalik ja selleks peab ettevõttel olema piisavalt rahalisi vahendeid, et laenu tagasimaksed katta.

Maksehäirega Laenu Tagasimaksed

Maksehäirega laenu tasumiseks tuleb järgida tagasimakse graafikut, ja seal on kirjas mis summa tuleb iga kuu laenutaotlejal tasuda, ning mis tähtajaks laenu tuleb tagastada. Tavaliselt on laenulepingus kirjas ka intressimäärad ja muud laenuga seotud lisatasud. Pidage meeles et, tagasimakseid tuleb alati teha õigeaegselt, sest muidu võivad tekkida lisakulud või kõrgemad intressid.

Maksehäirega Laenu Maksegraafik

Maksehäirega laenu saab tagastada igakuiselt osamaksetega või siis ühekordse kogusumma maksega. On võimalik ka teha ettemakseid, muuta tagasimaksegraafikut, või siis taotleda maksepuhkust, aga selleks tuleb võtta ühendust oma laenuandjaga. Kindlasti uurige erinevate laenuandjate poolt pakutud tagasimakse tingimusi, sest mõned laenuandjad nõuavad ka maksegraafiku muutmise puhul lisatasu.

Kui laen on täielikult tagastatud, on ka taotleja vabastatud laenuga seotud kohustustest.

Maksehäirega Laenu Tasumise Viisid

Maksehäirega laenu on võimalik tagastada: sularaha teel, panga ülekandega, automaatmaksega, maksekaardiga, E-arvega, ja internetipanga teel.

Maksehäirega Laenu Intressimäärad

Maksehäirega laenu intressimäärad on tavaliselt kõrgemad kui tavaliste laenude intressimäärad ja võivad ulatuda 15% kuni 30%, sõltuvalt laenuandjast. On kasulik laenu intressid ja muud tingimused kokku leppida laenuandjaga enne laenu taotlemist, et vältida üllatavaid kulusid.

Maksehäirega Laenu Refinantseerimine

Laenu refinantseerimine maksehäirega tähendab seda, et võetakse uus laen, mille abil saab laenuvõtja tagasi maksta eelnevad laenud, kus on tekkinud maksehäired. Põhimõtteliselt saab maksehäireid likvideerida ka refinantseerimislaenuga. Nii saate te muuta oma tagasimaksegraafiku mugavamaks, vähendada igakuiseid laenumakseid, ja saada paremaid laenutingimusi.

Refinantseerimise abil muutub laenu intress tavaliselt madalamaks ning seetõttu on ka laenu kogukulu lõpuks soodsam. See on hea võimalus, kui soovite muuta tagasimakseperioodi või vähendada igakuiseid laenumakseid. Et refinantseerimislaenu taotleda, tuleb teil samamoodi esitada laenupakkujale taotlus ning siis tõestada enda maksevõimet. Peale seda tasub laenuandja kõik olemasolevad laenud ning asendab need uuega.

Soovitame laenu refinantseerimist maksehäirega ainult siis, kui uus laen on teile taskukohane! Alati tuleb teil üle mõelda, milline on uue laenu tagasimaksekoormus ja kas suudate selle eest rahaliselt ka vastutada.

Maksehäirega Laenu Eelised

Maksehäirega laenu taotlemisel on mitmeid eeliseid:

 • Võimaldab halva makseajalooga inimestel saada laenu
 • Kiiresti kättesaadav ning mugav taotlemine interneti teel
 • Paindlikud tingimused ja leebemad nõuded
 • Väiksemad intressimäärad
 • Suurem laenusumma võimalus
 • Aitab parandada krediidiskoori

Küsimused

Kas maksehäirega laenu saab taotleda eraisikult?

Maksehäirega laenu saamine eraisikult on väga keeruline, sest tavaliselt nad ei ole nõus andma laenu maksehäirega isikule. Parem on sellist laenu taotleda laenuandjalt, kes on kvalifitseerunud maksehäirega laenu andmiseks.

Kas maksehäirega laenu saab taotleda ettevõttele?

Maksehäirega laenu saab taotleda ka ettevõttele. Sellise laenu saamiseks tuleb teil esitada tõendid ettevõtte majandustegevuse ning maksehäirete kohta. Laenuandja annab teada milliseid tingimusi ta pakub, ning kas laenutaotlus on ka heaks kiidetud.

Kas maksehäirega laenu taotlemisel on vaja tagatist?

Tavaliselt nõutakse maksehäirega laenu taotlemisel tagatist. Tagatis peab olema samas väärtuses taotletud laenusummaga, ning selleks võib olla näiteks kinnisvara, sõiduk, või väärtpaberid.

Mis on maksehäirega laenu tagasimakse tähtaeg?

Maksehäirega laenu puhul on tavaline teha igakuiseid makseid kindlaksmääratud tähtajaks. Laenu lõpptähtaeg erineb sõltuvalt taotlevast laenusummast ning ka laenuandja tingimustest. Kahjuks pole sellisele küsimusele kindlat vastust, sest see kõik sõltub teie laenulepingust ning maksegraafikust.

Kas maksehäirega laenu taotlemine on turvaline?

Maksehäirega laenu taotlemine ei ole alati turvaline. Laenuandjad nõuavad kõrgemaid intresse ning lisatasusid ja see võib tekitada laenu tagastamisel rahalisi raskusi.

Kas maksehäirega laenu saab taotleda interneti teel?

Maksehäirega laenu saab taotleda ka interneti teel. Enamik finantsasutusi pakub laenu taotlemisvõimalust nende veebilehel,  ja selleks tuleb teil täita laenutaotlus ning esitada vajalikud dokumendid.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *